חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הקורונה עדיין כאן: מידע מלא על בדיקות קורונה לפני נסיעה לחו"ל

מגפת הקורונה אשר פרצה בשנת 2020 הובילה לשינויים מרחיקי לכת בכל תחום בחיים, כולל תחום התיירות. אם עד לפני פרוץ המגפה התרגלתם לרכוש כרטיסי טיסה, להזמין מלונות ולעלות למטוס, כיום צריך להתאים את עצמנו למציאות חדשה אשר במסגרתה מגפת הקורונה עדיין נוכחת, כפי שניתן לראות בהנחיות העדכניות הכוללות בין היתר גם ביצוע של בדיקות קורונה. למרות שנדמה כי המגפה כבר מאחורינו, צריך לקחת בחשבון כיחלק מההיערכות לקראת נסיעה לחו"ל מחייבת בין היתר הזמנה של בדיקת קורונה לכל הנוסעים, וזאת מתוך מטרה לעמוד בהנחיות, כמו גם לוודא כי אתם לא נשאים של הנגיף. מה חשוב לדעת אודות בדיקות קורונה לפני נסיעה לחו"ל והיכן מבצעים אותן? להלן הפרטים.

טסים לחו"ל? בדיקת קורונה היא הכרחית

התפרצות מגפת הקורונה בכל רחבי העולם הובילה לשורה של עובדות חסרות תקדים בייחוד על רקע היקפי התחלואה הגבוהים. מדינות רבות ברחבי העולם כמו ארצות הברית אוסטרליה וכמובן יבשת אירופה מחייבות את הנכנסים בביצוע של בדיקות קורונה אשר אותה נדרש לבצע עוד לפני העלייה למטוס. השאלה איפה אפשר לעשות בדיקת קורונה הפכה באופן טבעי לשאלה נפוצה מאוד, בייחוד על רקע ההבנה כי ללא ביצוע הבדיקה במועד לא ניתן יהיה לעלות על המטוס ובוודאי לא להיכנס למדינה שאליה אתם טסים. אם אתם מתכננים לטוס בקרוב, זה הזמן ליצור קשר עם חברת aidg אשר מתמחה בתחום הזה. מדובר בחברה מקצועית אשר מחזיקה במעבדה הגדולה והמתקדמת ביותר לבדיקות קורונה, כאשר לחברה  יש מספר עמדות בדיקה הפרוסות בכל רחבי הארץ. דרך האתר ניתן לבחון את נקודות הבדיקה כמו גם לבצע הזמנה של בדיקות בעלות כספית אטרקטיבית, כל זאת מתוך מטרה להתכונן לקראת הטיסה ולקבל את תוצאות הבדיקה במועד.

כחברה מובילה בתחומה, תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את המענה הטוב והמקצועי ביותר, וזאת בשל העובדה כי מדובר במעבדה מקצועית אשר עובדת בפיקוח של משרד הבריאות. על מנת לטוס לחו"ל נדרש לבצע בדיקת PCR מוסדית, כאשר תוצאות הבדיקה מתקבלות בפרק זמן קצר, ועוד באותו היום, כך שניתן יהיה להתכונן לקראת הטיסה.

 

 

בדיקות קורונה – חלק בלתי נפרד מההכנות לקראת הטיסה

אחד מהכלים החשובים בניטור של היקפי התחלואה הן בדיקות קורונה אשר מתבצעות על ידי מעבדות מקצועיות המתמחות בתחום. לאחר שהזמנתם את כרטיסי הטיסה, שריינתם מלון כמו גם רכשתם ביטוח נסיעות לחו"ל עם הרחבה ייעודיות לקורונה, השלב הבא הוא להזמין את הבדיקה המתבצעת על ידי צוות של דוגמים מקצועיים המבצעים את תהליך הבדיקה בהתאם להנחיות, כאשר את התוצאות אתם מקבלים כבר באותו היום. לפני שאתם טסים מומלץ לבחון את ההנחיות העדכניות של המדינה אליה אתם עתידים להגיע, וזאת מתוך מטרה להימנע מעיכובים מיותרים.

לסיכום

מגפת הקורונה עדיין נוכחת ועדות לכך ניתן למצוא בהנחיות עדכניות של מדינות אשר דורשות מתיירים באזרחים זרים לבצע בדיקות קורונה טרם העלייה למטוס. באמצעות הזמנה מראש על בדיקות המתבצעות במעבדות של חברת aidg תוכלו לבצע את הבדיקה בעלות כספית אטרקטיבית, ולקבל את התוצאות בפרק זמן קצר, כל זאת כחלק מהיערכות לקראת הנסיעה, בעידן של מגפה כלל עולמית.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

מאמרים קשורים

דברו איתנו!

קולינריה בחיפה

נגישות