חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יוסי שינובר יועץ עסקי מסביר: איך תיצרו פרופיל ליקנדאין שירשים מגייסים?

האם אתם מחפשים עבודה ורוצים להרשים מעסיקים בשוק העבודה התחרותי של היום? אם כן, הגיע הזמן ליצור פרופיל לינקדאין משלכם! כרשת המקצועית המועדפת, לינקדאין מציעה הזדמנויות מדהימות להתחבר למגייסים ולמעסיקים פוטנציאליים. אבל איך יוצרים פרופיל שבאמת יבליט אתכם מהקהל? במאמר זה היועץ העסקי יוסי שינובר ישתף אתכם בחמישה טיפים של מומחים שיעזרו לכם לבנות פרופיל לינקדאין מרשים שימשוך את תשומת הלב של המגייסים. החל ממיטוב תמונת הפרופיל שלכם והכותרת ועד למעורבות בתוכן ובחיבורים, אנו נספק אסטרטגיות מעשיות לשיפור הנוכחות המקוונת שלך. התכוננו לקחת את חיפוש העבודה שלכם לגבהים חדשים עם פרופיל לינקדאין שירשים מגייסים ויפתח דלתות להזדמנויות קריירה מרגשות. בואו נתחיל!

מטבו את תמונת הפרופיל והכותרת שלכם

תמונת הפרופיל והכותרת שלכם הם הדברים הראשונים שמגייסים שמים לב אליהם כשהם מבקרים בפרופיל הלינקדאין שלכם. יוסי שינובר, יועץ עסקי, מסביר שכדי ליצור רושם חיובי, בחרו תמונת פרופיל בעלת מראה מקצועי המשקפת את האישיות שלכם ומתאימה לתעשייה שבה אתם עובדים. התלבשו בהתאם, שמרו על יציבה טובה וודאו שהתמונה מוארת היטב וברורה. הכותרת שלכם צריכה להיות סיכום תמציתי המדגיש את הכישורים, את הניסיון ואת שאיפות הקריירה שלכם. הקפידו לכלול מילות מפתח רלוונטיות כדי להגדיל את הנראות שלכם בחיפושים.

 • השתמשו בתמונה ברזולוציה גבוהה המתמקדת בפנים שלכם ומשדרת מקצועיות.
 • הימנעו משימוש בסלפי או בתמונות מזדמנות.
 • כתבו כותרת המציגה את המומחיות שלכם ואת הערך שלכם.
 • שלבו מילות מפתח ספציפיות לתעשייה כדי לשפר את יכולת הגילוי של הפרופיל שלכם.

 

צרו תקציר מרתק

תקציר הלינקדאין שלכם הוא הזדמנות להציג את היכולות הייחודיות שלכם וללכוד את תשומת הלב של המגייסים. יוסי שינובר ממליץ ליצור תקציר תמציתי ומשכנע המספק סקירה כללית של הכישורים שלכם, הניסיון ויעדי הקריירה. השתמשו בנקודות תבליט או בפסקאות קצרות כדי להפוך אותו לקל לקריאה ולהדגיש את ההישגים העיקריים שלכם. הפגינו את התשוקה שלכם לתחום שלכם והעבירו את הערך שלכם בצורה יעילה.

 • התאימו אישית את התקציר שלכם כך שיתאים למשרה או לענף הספציפיים שאליהם אתם מכוונים.
 • שלבו הישגים כמותיים או תוצאות הניתנות למדידה כדי להבליט את הפרופיל שלכם.
 • כללו מילות מפתח רלוונטיות בתעשייה כדי להגדיל את הסיכויים להופיע בתוצאות החיפוש.

הדגישו את הניסיון ואת הכישורים שלכם

לפי יוסי שינובר, מגייסים מתעניינים בניסיון ובכישורים המקצועיים שלכם ולכן הקפידו להדגיש אותם ביעילות. רשמו את תפקידיכם בעבר ובהווה וספקו תיאורים תמציתיים של תחומי האחריות וההישגים שלכם בכל תפקיד. השתמשו בנקודות תבליט כדי להקל על הקריאה ולהדגיש הישגים משמעותיים. הציגו את הכישורים הרלוונטיים שלכם על ידי הוספתם לסעיף הכישורים ובקשת המלצות מעמיתים או ממנהלים לשעבר.

 • התמקדו בהכללת החוויות הרלוונטיות ביותר שתואמות את יעדי הקריירה שלכם.
 • השתמשו ברכיבי מולטימדיה, כגון קטעי וידאו, מצגות או קישורי פרויקט, כדי להציג את עבודתכם.

צרו תוכן וחיבורים

לינקדאין היא לא רק פלטפורמה סטטית להצגת הפרופיל שלכם; זוהי רשת חברתית המיועדת לאינטראקציה חברתית ומעורבות. השתתפו באופן פעיל בדיונים הקשורים לתעשייה, הגיבו על פוסטים ושתפו תוכן רלוונטי כדי להפגין את הידע והתשוקה שלכם. יוסי שינובר ממליץ ליצור קשר עם אנשי מקצוע בתחום שלכם, כולל מגייסים, וליצור מעורבות עם התוכן שלהם כדי לבנות מערכות יחסים משמעותיות.

 • הצטרפו לקבוצות LinkedIn הקשורות לתעשייה שלכם ותרמו באופן פעיל לדיונים.
 • שתפו מאמרים, פוסטים בבלוג או תובנות מהתעשייה המדגישים את המומחיות שלכם.
 • כתבו ופרסמו מאמרים בפלטפורמת הפרסום של לינקדאין כדי להציג את יכולות החשיבה שלכם.

בקשו המלצות

לפי היועץ העסקי יוסי שינובר, המלצות מעמיתים, ממנהלים או מלקוחות יכולים להגביר באופן משמעותי את האמינות שלכם ולחזק את הכישורים שלכם. פנו לאנשי הקשר המקצועיים שלכם ובקשו את תמיכתם במתן המלצות. באופן דומה, תמכו בכישורי עמיתיכם ובקשו חסויות בתמורה, שכן הכרה הדדית זו יכולה לחזק את הפרופיל שלכם.

 • העדיפו המלצות מאנשים שיכולים לדבר על הכישורים שלכם ועל מוסר העבודה שלכם.
 • צרו הודעות מותאמות אישית בעת בקשת המלצות, תוך הדגשת הישגים ספציפיים או פרויקטים ששיתפתם פעולה בהם .
 • סקרו ועדכנו באופן קבוע את רשימת הכישורים שלכם כדי לוודא שהם משקפים את המומחיות שלכם.

לסיכום

על ידי יישום חמשת הטיפים שבמאמר תוכלו ליצור פרופיל לינקדאין שישאיר רושם מתמשך על המגייסים. מטבו את תמונת הפרופיל והכותרת שלכם כדי ליצור רושם ראשוני חזק, צרו סיכום מרתק המציג את נקודות החוזק הייחודיות שלכם, הדגישו את הניסיון ואת הכישורים שלכם ביעילות, צרו מעורבות פעילה בתוכן ובקשו המלצות כדי להגביר את אמינותכם. בנוסף, זכרו לעדכן את הפרופיל שלכם באופן קבוע ולהישאר פעילים בפלטפורמה כדי להיות גלויים למעסיקים פוטנציאליים. בעזרת העצות של היועץ העסקי יוסי שינובר פרופיל הלינקדאין שלכם יהיה מעוצב היטב ומתוחזק וכך תוכלו להגדיל את הסיכויים שלכם להתבלט בשוק העבודה התחרותי, לבנות קשרים משמעותיים ולפתוח הזדמנויות קריירה מלהיבות.

מאמרים קשורים

דברו איתנו!

קולינריה בחיפה

נגישות