חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לא שוכחים אף שריר: 4 אביזרים לחיזוק רצפת האגן שאתם חייבים להכיר

תפקוד לקוי של רצפת האגן מוביל לשלל תופעות – החל מבריחת שתן ועד ירידה בתפקוד המיני. למעשה, חיזוק של רצפת האגן מהווה חלק בלתי נפרד מיצירה של איכות חיים משופרת, כאשר היום מעבר לפעילות ספורטיבית המבוססת על כיווץ והרפיה של השריר הזה ניתן גם לבצע הזמנה של אביזרים איכותיים שנועדו לסייע לכם להתמודד עם התופעות הנלוות להיחלשות רצפת האגן, בין אם מדובר בהיחלשות שנגרמת על רקע של לידה ועד תהליך ההזדקנות. אם גם אתן סובלים מהתופעות הללו, דעו שיש מה לעשות, ובמדריך הזה בחרנו להציג את ארבעת האביזרים המומלצים ביותר לטובת חיזוק רצפת האגן. מהם המכשירים ולמה הם משמשים? להלן הסקירה המיוחדת שלנו.

משקולת לא פולשנית

משוקלת לא פולשנית בשם Peflex נחשבת לפיתוח מסקרן מאוד בעולם האביזרים, וזאת בשל היותה משקולת המתחברת אל הטמפון המוחדר אל תוך הנרתיק לטובת התרגול, כחלק מיצירה של עובדה טובה יותר על חיזוק שרירי האגן באמצעות תנועות עדינות. את המשקולת הזו ניתן להזמין דרך האינטרנט בעלות כספית אטרקטיבית, ובשביל להוביל לתהליך רכישה אפקטיבי ואפילו חסכוני, אפשר למצוא כאן אביזרים לחיזוק רצפת האגן, כל זאת מתוך מטרה להתחיל ולתרגל ובהתאם לכך לחסוך זמן ולקבל את המשלוח עד הבית ובאופן דיסקרטי.

מכשיר ביופידבק

מכשיר ביופידבק מאפשר לבצע תרגילים של חיזוק רצפת האגן באמצעות נורית שמאפשרת לכם לדעת מתי צריך לכווץ ומתי להרפות, בפולסים של 5-10 שניות. היתרון של המכשיר הזה נובע בעקבות היכולת לראות בזמן אמת את מידת הכיווץ בהתאם לסקלה של 15 דרגות, וזאת בנוסף לצליל שמע המופעל בזמן התרגול, כאשר היתרון הגדול הוא שעם הזמן ניתן להעלות בדרגת הקושי. השימוש במכשיר הוא קל מאוד ומאפשר ביצוע של אימון עצמאי, מבלי לצאת מהבית ועם שימת דגש על ניצול של המכשיר לטובת חיזוק השריר, בייחוד אם אתם סובלים ממצב של אי שליטה בסוגרים שמוביל לא רק לתחושה לא נעימה אלא גם נלווה לכך בושה שמשפיעה באופן משמעותי על הביטחון והדימוי העצמי.

 

 

מכשיר גירוי חשמלי

מדובר במכשיר המיועד לטובת בעיות של שליטה על הסוגרים לצד שיקום רצפת האגן, וזאת באמצעות שימוש בתשע תוכניות מובנות אותן ניתן להתאים באופן אישי, החל מפולסים בדרגת עוצמה משתנות ועד זמן הטיפול. מכשיר זה נחשב למכשיר מתקדם מאוד שזוכה גם לביקורות מצוינות מצד נשים שהשתמשו בו, כחלק מהבנה כי דרך גירוי חשמלי ניתן לעבוד בצורה יסודית על רצפת האגן.

אלקטרודה וגינאלית

המכשיר הזה מתאים לנשים אשר סובלות ממצב של אי שליטה על הסוגרים, בריחת שתן, חיזוק שרירי האגן ועוד. מדובר במכשיר אלקטרוני אותו מחדירים לנרתיק והוא נועד ליצור גירוי חשמלי לחיזוק השריר באופן בטוח לשימוש ועם שימת דגש על תרגול המתבצע באופן קבוע, מתוך מטרה להגיע לתרגול מוצלח המתבצע עם מינימום כאב.

לסיכום

הזמנה של האביזרים אותם הצגנו לכן כאן במדריך מהווה דרך מצוינת ליצור שגרה המשלבת בין פעילות ספורטיבית המתבצעת באופן קבוע לצד שימוש קבוע באביזרים אותם הצגנו לכן כאן. בכך, ניתן יהיה הוביל ליצירה של מערך שמוביל לא רק לחיזוק אלא גם לשיפור של תהליכים רבים, כחלק מפיתוח טכנולוגי פורץ דרך של מכשירים דיגיטליים וחכמים.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

מאמרים קשורים

דברו איתנו!

קולינריה בחיפה

נגישות