חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תרומות לעמותות בלחיצת כפתור: הכירו את חברת אטלס

מי שרוצה לתת למען האחר מפעם לפעם תורם לעמותה. מי שחשובה לו הנתינה על בסיס קבוע מקים עמותה בעצמו. ומה עם מי שמסתכל על הדברים מלמעלה ורוצה לעזור לעמותות לגייס? הוא דואג לפתח את מערכי הגיוס ומסייע לעמותות לשפר את כל הליך המימון. את הדבר הזה בדיוק עושה חברת אטלס שפיתחה כלים יעילים לגיוס כספים לעמותות ושסייעה מיום הקמתה לאינספור מלכ״רים וגופים ללא כוונת רווח בישראל. אם גם אתם עומדים בראשות עמותה או אחראים על גיוס הכספים בארגון ללא מטרות רווח – את הפעילות המבורכת של אטלס אתם חייבים להכיר וזה הזמן לשמוע על הפתרונות החכמים שהיא מציעה.

הסיפור של אטלס

את אטלס הקים הרב אור בן שושן אחרי שנים ארוכות של פעילות פילנתרופית ענפה. המיזם נולד מתוך הצורך בכלים טכנולוגיים מתקדמים שיקלו על המשימה המאתגרת של גיוס כספים שיהפכו את כל המערך ליעיל הרבה יותר. גיוס כספים לעמותות זו פעילות חברתית חשובה ונראה שלא מעט עמותות מתקשות בזה. הצוות המיומן של אטלס כולל יזמים מוכשרים, אנשים מתחום הפילנתרופיה והעשייה החברתית, אנשי תוכן, מחקר ופיתוח ומומחי תכנות. כל אלו יצרו יחד את מגוון השירותים שאטלס מציעה שמסייעים כבר היום למאות עמותות בישראל לגייס כספים בצורה יעילה הרבה יותר. אם גם אתם עומדים בראש עמותה, ובטח אם אתם מתקשים במשימה של גיוס כספים לעיתים, שווה בהחלט להכיר את האפשרויות והשירותים השונים שמוצעים.

 

 

אטלס – פתרונות חכמים ומתקדמים לגיוס כספים

בראש ובראשונה חשוב להכיר את הפלטפורמה החכמה שפיתחה אטלס שנקראת Fundbase. בקצרה, מדובר במאגר עצום של מקורות מימון מהארץ ומחו״ל שאליהן מקבלות העמותות גישה. הפלטפורמה כוללת פרופילים עדכניים של קרנות המתחדשים ומתעדכנים על בסיס קבוע, מידע על קולות קוראים, מכרזים ותמיכות ממשלתיות במגוון של תחומים, פרופילים עדכניים של עסקים שתורמים לקהילה בדרך קבע, סוכן חכם המרכז עבורנו את כל ההצעות הרלוונטיות ותמיכה מקצועית שוטפת של צוות אטלס.

היתרון המשמעותי כאן הוא הסינון והגישה לאינספור מקורות מימון שאחרת יהיה קשה מאד להגיע אליהם. ניתן למצוא אפשרויות מימון שמתאימות בדיוק לארגון שלנו עם כלי סינון מתקדמים ולקבל מידע מקדים יעיל שיעזור לנו בהגשת הבקשה ויגדיל משמעותית את הסיכוי לאישור שלה.

מעבר לכך אטלס מציעה עוד מגוון שירותים קשורים המסייעים במשימת הגיוס:

  • עיצוב ובניית תשתיות: כתיבת תוכן פילנתרופי לאתרים, בניית אתר לתרומות, עיצוב חוברות פרויקטים ומיזמים חברתיים, כתיבה ועריכה של בקשות תרומה.
  • ייעוץ לעמותות: השמיים הם הגבול והמומחים של אטלס ישמחו לעזור לפי הצורך. בין היתר ניתן להסתייע בשירותי מנטורינג לאחראי גיוס הכספים בעמותות, ליווי באיתור מקורות המימון ואפילו לקבל סיוע בתהליך של הקמת מערך גיוס כספים פנימי לעמותות.
  • הכשרות, הדרכות והשמה: לבסוף חשוב לדעת שאטלס מציעה גם הכשרה של בעלי התפקידים האחראיים על הגיוס בעמותות. ישנם לא מעט קורסים והכשרות שונות שניתן לבחור בהם ואפילו ניתן להיעזר במומחים של אטלס כאשר רוצים לגייס לעמותה אחראי גיוס כספים.

לסיכום, המימון הוא הדלק של העמותה – השקיעו בליווי של המומחים של אטלס

לסיכום הדברים – מהיום כבר לא צריך ללכת לבד בדרך המאתגרת של גיוס תרומות וחיפוש אחר תורמים. אטלס היא חברה ותיקה ומקצועית שיודעת את העבודה ומוכיחה פעם אחר פעם שהידע שלה עובד. היא סייעה בין היתר לרשויות מקומיות, לגופים אקדמיים, לעמותות בתחום הרפואה כמו זק״א ואיחוד הצלה והרשימה עוד ארוכה והמומחים שלה ישמחו לסייע גם לכם.

מאמרים קשורים

דברו איתנו!

קולינריה בחיפה

נגישות