חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דברו איתנו במספרים: מהו המחיר של קידום אתרים?

העסק שלכם יכול להתנהל בצורה מושלמת, אבל חשוב מאוד לקדם אותו גם בגוגל. מה זה קידום אתרים אורגני, למה העסק שלכם צריך את זה וכמה זה עולה? כל התשובות לפניכם.

מה זה קידום אתרים אורגני?

קידום אתרים אורגני נקרא בשפה המקצועית גם SEO ותכליתו אופטימיזציה תמידית של אתרי אינטרנט לטובת קידום שלהם בגוגל בתוצאות החיפוש העליונות. כפי שאתם ודאי יודעים, למיקום שלכם בגוגל יש משמעות אדירה על ההצלחה של העסק שלכם. אם תהיו ממוקמים גבוה בתוצאות החיפוש של הגולשים שלכם, כך תיהנו מיותר תנועה לאתר ותגדילו את הרווחים שלכם. זה נכון גם לצד ההפוך, ככל שתמוקמו בתוצאות החיפוש הנמוכות יותר, כך פחות ופחות אנשים יגיעו לאתר שלכם ואתם לא תוכלו להצמיח את העסק. אתם בטח שואלים את עצמכם, כמה עולה השירות? נתעכב על כך בהמשך המאמר ונמחיש לכם עד כמה זה חיוני עבור האתר שלכם.

לאילו עסקים קידום האתרים האורגני מתאים?

קידום אתרים אורגני, בשונה מקידום ממומן, הוא תהליך ארוך טווח שמטרתו למצב את העסק שלכם כאוטוריטה בתחומו. לכן, חשוב שתבינו שזה לוקח זמן ובניגוד לקידום הממומן, שזה קידום שתלוי אך ורק בתקציב שתשקיעו בו, פה התוצאות יגיעו רק אם יש לכם את הסבלנות הרצויה. לכן, אם יש לכם אתר אינטרנט לעסק שלכם ואתם רוצים לקדם אותו לאורך טווח על מנת להצמיח אותו, קידום אתרים אורגני בהחלט מתאים לכם ולא רק שהוא מתאים, הוא בגדר חובה.

תוך כמה זמן תראו את התוצאות?

כפי שציינו, מדובר בתהליך ארוך טווח ובניגוד לקידום הממומן שבו רואים תוצאות מידיות, כאן אנחנו ממליצים לכם לקחת טווח של לפחות חצי שנה עד שתראו תוצאות. נכון, זה אולי לוקח קצת יותר זמן, אך חשוב שתדעו שאם תתחזקו את האתר שלכם כמו שצריך התוצאות גם יחזיקו מעמד לאורך זמן. אם תזניחו את האתר שלכם ולא בצעו את הפעולות שצריך לבצע, אתם מיד תראו פגיעה במיקומים שלכם.

 

 

איך עושים קידום אורגני?

האמת היא שיש מגוון רחב של פעולות שצריך לעשות על מנת לקדם את האתר בצורה אורגנית. נתחיל בזה שהאתר צריך להיות מתוחזק כמו שצריך, שחוויית המשתמש בו תהיה נעימה על מנת שהגולשים לא ינטשו אתכם ושהתנועה בו תהיה חלקה. בנוסף, אתם צריכים להשקיע בתוכן, כן, בהרבה תוכן איכותי שיעניק ערך מוסף לגולשים לשלכם.

אנחנו כבר אומרים לכם שאם אתם מתכוונים ללכת פה על כמות במקום איכות, אתר גוגל לא אוהב את זה והוא לא יהסס להעניש אתכם. התוכן צריך להיות טוב ולא פחות חשוב מזה, תוכן מקורי ולא משוכפל. כמובן שיש עוד מגוון רחב של פעולות שיש לבצע באתר כדי לקדם אותו אורגנית, אך קצרה היריעה מלפרט פה את כולן.

כמה עולה קידום אתרים אורגני?

התשובה לשאלה הזו היא מורכבת ופשוטה כאחד. אתם יכולים לקחת חברה מקצועית לקידום אתרים ולשלם לה פיקס פרייס עבור העבודה שלה. לעומת זאת, אתם יכולים להעמיד מחלקת SEO שלמה בחברה שלכם, להחזיק גם כותבי תוכן וזה כמובן יבוא לידי ביטוי בעלויות התחזוקה הגבוהות של העובדים הללו. בתוך כך, נוכל לומר שעלות קידום אורגני של אתר נעה בין 1500 ₪ בטווח המינימלי ו- 5000 ₪ בטווח המקסימלי.

לסיכום

במאמר זה למדנו מה זה קידום אתרים אורגני ולמה אתם חייבים את זה לעסק שלכם. לפני שאתם ממהרים לשכור את השירות, בדקו מראש מה המחירים ועשו סקר שוק.

מאמרים קשורים

דברו איתנו!

קולינריה בחיפה

נגישות