חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לימודי שמאות מקרקעין, שוק ההון ויועץ משכנתאות: הכירו את מכללת פסגות

השאיפה להצליח בעולם התעסוקה היא שאיפה המשותפת לכל ישראלי. יחד עם זאת, בשביל להוביל להצלחה בענפים בולטים ומובילים צריך לקבל הכשרה מקצועית שנועדה לספק לכם את הכלים והידע המקצועי, לטובת יצירה של מערך המאפשר לכם להשתלב בשוק התעסוקה ולשגשג בו, גם בגילאים צעירים בוודאי עם העלייה בדרגה. אם אתם מחפשים מכללה מובילה שתדע לספק לכם את בדיוק זה, זה הזמן להכיר את מכללת פסגות ואת מסלולי הלימוד שיזניקו אתכם לעבר קריירה בענפים בולטים גם כאן בישראל וגם בעולם.

מכללת פסגות – אלפי בוגרים ובוגרות ושנים של ניסיון בתחום

מכללת פסגות נחשבת לאחת מהמכללות המובילות בישראל, ועדות לכך ניתן למצוא בביקוש הגבוה ללימודים הנערכים במכללה שחרטה על דגלה את דגל החדשנות. המכללה פועלת מאז שנת 2006 ולה כשישה סניפים הפרוסים בכל רחבי הארץ, כאשר ברבות השנים הצליחה המכללה להכשיר מעל ל-30,000 בוגרים ובוגרות ומועסקים בעמדות מפתח במשק הישראלי. כמי שרואה תמיד את טובת הסטודנטים והסטודנטיות ונמצאת עם יד על הדופק בנוגע למגמות בשוק התעסוקה, תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את המענה המקצועי לו את זקוקים, כולל קורסים בתחום מרתק כמו שוק למשל שוק ההון, ייעוץ משכנתאות וכן שמאות מקרקעין.

מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם להצטרף למכללה מובילה המעסיקה את טובי המרצים בישראל, כמו גם מסייעת לבוגרים להשתלב בשוק התעסוקה מיד לאחר הלימודים. עם הצלחה אי אפשר להתווכח ועדות לכך ניתן למצוא בביקורות המצוינות וכן בקרוסים המגוונים שיאפשרו לכם לקחת את הקריירה שלכם לכיוונים חדשים ובעלי פוטנציאל אדיר. מהם הקורסים הבולטים של המכללה? להלן הפרטים.

לימודי שמאות מקרקעין – כל מה שצריך לדעת

אחד מהקורסים המבוקשים ביותר במכללת פסגות הוא לימודי שמאות מקרקעין. מדובר בתחום משגשג מאוד בענף הנדל"ן, כאשר מספק העוסקים בתחום ביחס לעולם הוא קטן מאוד ועל כן הביקוש לשמאי מקרקעין מוסמך נמצא בנסיקה, הן מבחינת מקומות עבודה אבל גם מבחינת היכולת להתברג בתפקידי מפתח ברשויות. התפקיד של השמאי הוא לקבוע את שווי הכנס, ועל כן במסגרת הלימודים הללו תקבלו את כל הכלים והמידע העדכני ביותר, בליווי אישי מצד מרצים המתמחים בתחום הזה מזה שנים ארוכות. מסלול הלימודים משלב בין ידע פרקטי לבין ידע מעשי, והוא מהווה נקודת פתיחה מצוינת בעבור בוגרים ובוגרות שרוצים להשתלב בתחום – ויכולים לעשות זאת, לאחר סיום המבחנים.

 

 

לימודי שוק ההון

לימודי שוק ההון מהווים גם הם נקודת פתיחה מצוינת לקריירה בתחום. הלימודים במכללת פסגות מקנים לכם כלים מעשיים ותיאורטיים שבהם תידרשו להשתמש במסגרת של קריירה בתחום הזה, כאשר היתרון של פסגות נובע הן בשל מערכת לימודים חדשנית המבוססת על ליווי אישי המתבצע על ידי צוות של מרצים, לצד ידע מעשי ופרקטי המאפשר לכם לזהות הזדמנויות ולנצל אותן, בין אם אתם עתידים לעבוד כשכירים או כעצמאיים בתחום הזה.

לימודי ייעוץ משכנתאות

תחום הנדל"ן מעניין אתכם? ובכן, בשביל להיכנס לתחום ולהפוך ליועצי משכנתאות, אפשר ואף רצוי לנצל את מסלול הלימודים של מכללת פסגות אשר משלב גם גישה למערכת דיגיטלית מתקדמת לצד יכולת לבחור האם אתם רוצים ללמוד באופן פרונטלי או באמצעות הפלטפורמה הדיגיטלית. ברבות השנים הצליחה מכללת פסגות להכשיר אלפי בוגרים ובוגרות שהשתלבו בתחום, ובכך הצליחו לממש לא רק את הפוטנציאל הטמון בהם אלא גם למנף את הקריירה לעבודה עצמאית ומשגשגת שהביקוש אליה הוא גבוה מאוד מצב הקהל הישראלי.

לסיכום

מכללת פסגות מספקת לכם הזדמנות להצטרף לאלפי תלמידים שכבר עכשיו לומדים או סיימו ללמוד והשתלבו במהירות בשוק התעסוקה. באתר הרשמי של המכללה תוכלו לקבל מידע נוסף, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מערך המאפשר לכם לפרוח בתחומי הקריירה הבולטים והמבוקשים ביותר במשק הישראלי, וגם העולמי. אז קדימה, למה אתם מחכים?

מאמרים קשורים

דברו איתנו!

קולינריה בחיפה

נגישות