חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אבטחת מידע: מה לומדים – ומה אפשרויות התעסוקה כשתצברו ניסיון?

תחום אבטחת המידע תפס תאוצה בשנים האחרונות וזו בדיוק הסיבה שבגינה לא מעט אנשים מבקשים ללמוד אותו בצורה מקצועית. מה אפשרויות התעסוקה בתחום אבטחת המידע ואיך תוכלו למצוא עבודה? כל התשובות לפניכם.

מה אפשרויות התעסוקה אחרי הלימודים?

כמו בכל מקצוע אחר בחיים, גם בתחום אבטחת המידע תצטרכו לפלס את הדרך פנימה אל תוך עולם התעסוקה. אז בתור התחלה ההזדמנות שתהיה הכי טובה עבורכם היא דווקא לעבוד בתור עצמאיים בתחום ולספק שירותים לחברות שונות על פי מודל פרויקטאלי. כך אתם תוכלו לצבור את הניסיון בהדרגה ולצאת לשוק התעסוקה כשאתם בטוחים יותר בעצמכם. ככל שתצברו יותר ניסיון, כך הסיכוי שלכם לאתר משרה שווה באחת מחברות אבטחת המידע הוא גדול יותר. כאן יש דרושים אבטחת מידע המיועדות לבעלי ניסיון, מיד נדבר גם עליכם.

מה אפשרויות התעסוקה לאחר שצוברים ניסיון?

אז אם יצא לכם כבר לצבור כמה שנות ניסיון בתחום אבטחת המידע, תוכלו לנסות ולהשתלב באחת מחברות הטכנולוגיה בתחום. תוכלו לעבוד למשל בחברות הייטק או כל חברה אחרת שתחום אבטחת המידע הוא חשוב לה ושההגנה על מערכות המידע שלה הוא נר לרגליה. אגב, אם תצליחו להתברג לאחר מחברות ההייטק תוכלו ליהנות מתנאים סוציאליים לא רעים בכלל וכמובן משכר לא רע.

כמובן שככל שיש לכם יותר ניסיון בתחום כך יהיה לכם יותר קל למצוא את המשרה הבאה שלכם. חברות הטכנולוגיה וההייטק מחפשות בנרות מועמדים פוטנציאליים שיוכלו למלא את השורות בתחום החשוב הזה ומאד חשוב להן הניסיון, כך שזה יכול כמובן לשחק לטובתכם בתהליך. זה כמובן יאפשר לכם למצוא משרה רלוונטית שתתאים לכם גם מבחינת התנאים שאתם דורשים, הן מבחינת תנאי השכר והן מבחינת תנאי התעסוקה.

 

 

מה לומדים בקורס אבטחת מידע?

במהלך קורס אבטחת המידע תוכלו לקבל את כל הכלים שאתם זקוקים להם על מנת להצליח בתחום. בין השאר אתם תלמדו ותכירו את הרשתות של הענקית מיקרוסופט, שהן למעשה הרשתות הנפוצות למאגרי מידע בכל החברות השונות. בנוסף, תלמדו על האינטראקציה שלה אתם תידרשו בתוך הארגון שבו תעבדו, לרבות אנשי הפיתוח של החברה, אנשי תקשורת, לקוחות וספקים שונים שמקבלים גישה למערכת של החברה. בתום הקורס אתם תכירו את התחום לפחות באופן הבסיסי ויהיו לכם את הכלים להתברג בו.

איך מוצאים עבודה בתחום אבטחת המידע?

כיום יש לא מעט דרכים למציאת עבודה בתחום אבטחת המידע ועצם העובדה שמדובר בתחום מאד מבוקש משחקת לא מעט לידיים שלכם. האופציה הראשונה שלכם היא כמובן לפנות לחברת השמה שמתעסקת בתחום ותוכל לאתר לכם משרות שוות בחברות שמחפשות עובדים. חברת השמה תעשה עבורכם הכל על מנת שתמצאו עבודה כי זה האינטרס שלה ועל זה היא מרוויחה כסף.

האופציה השנייה שלכם היא כמובן להיעזר ברשתות החברתיות. פתחו פרופיל עסקי ברשת לינקדאין והשקיעו בו, לא מעט חברות מחפשות עובדים באמצעות הרשת הזו גם בתחום אבטח המידע. תוכלו כמובן להיעזר גם בקשרים שלכם על מנת למצוא עבודה, לפעמים הפתרון הזה יעיל יותר מכל דרך אחרת. כפי שציינו, מדובר בתחום מבוקש מאד ואם יש לכם ניסיון אנחנו בטוחים שלא תתקשו למצוא את המשרה הבאה שלכם.

לסיכום

אין ספק שתחום אבטחת המידע הוא תחום חשוב מאד שהביקוש לו רק הולך וגדל עם השנים. אם יש לכם ניסיון בתחום אפשרויות התעסוקה שלכם יהיו מגוונות ותוכלו למצוא משרות שוות ומאתגרות בחברות הייטק.

מאמרים קשורים

דברו איתנו!

קולינריה בחיפה

נגישות