חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סטודנטים, צריכים תוכנות אופיס ללימודים? היכנסו לאתר Se-Keys ורכשו אותן אונליין!

חבילות אופיס ולימודים, הולכים טוב מאוד ביחד. סטודנטים ותלמידים באשר הם, זקוקים תמיד למעבד תמלילים. כלי ליצירת מצגות עשוי גם הוא להידרש וגיליון אלקטרוני שימושי למדי עבור מטרות רבות. היכן משיגים חבילה של תוכנות כאלה, בצורה נוחה ומהירה ובמחיר שמתאים לסטודנטים?

מחפשים אופיס? הכירו את Se-Keys

לא במקרה, אוסף התוכנות שידוע כחבילת "אופיס", פופולארי מאוד לאורך השנים. זהו כאמור אוסף של כמה כלים שימושיים ביותר, למטרות רבות, כולל עבור סטודנטים. תלמידים באשר הם כותבים הרבה וכיום, עושים זאת בעיקר במחשב. בכדי לכתוב באופן מסודר ונוח, אין פתרון שמתחרה במעבדי התמלילים המודרניים. בתחום זה, הבולטת ביותר היא כמובן חבילת אופיס של מיקרוסופט. באמצעות רכישת אופיס באתר se-keys דרך האינטרנט, ניתן להשיג חבילת תוכנה שימושית זו, במהירות ובנוחות. אתר זה, מתמחה במכירת תוכנות בצורה ישירה ללקוח, דרך האינטרנט. תודות לכך, משיגים כמה וכמה יתרונות, אשר מייד נפרט. התשלום באתר מאובטח וניתן לבצע אותו באשראי או באמצעות Paypal. עוד תמצאו באתר, השוואה נוחה בין המוצרים, מדריכי התקנה, אזור שאלות נפוצות ותשובות ומאמרים בבלוג האתר.

יתרונות האתר עבורכם

בשימוש באתר זה, תיהנו מהיתרונות הבאים:

  • מחיר נוח יותר – עלויות התוכנה, הן כמובן שיקול חשוב לסטודנטים. בין אם אתם מהיותר "תפרנים" או פחות. באתר Se-Keys תמצאו מחירים נוחים במיוחד. זאת, תודות לכך שהחברה רוכשת כמויות גדולות מספקיה, ללא פערי תיווך. כמו כן, תודות לכך שהיא איננה משווק מורשה ולכן לא מחויבת לעמוד במחירי מינימום. כמובן, גם העובדה שמדובר ברישיונות בפורמט דיגיטלי ולא "קופסאות", חוסכת עלויות של המוצר עצמו ושל המשלוח שלו.
  • רכישה נוחה מהרגיל – לא תצטרכו אפילו לצאת מהבית לשם רכישת התוכנה. הכל מתבצע מהמחשב, בנוחות ובמהירות. החל מההזמנה ועד לקבלת התוכנה.
  • מהירות – מדובר כמובן על תהליך מהיר מאוד. אין צורך להמתין להגעת חבילה, ללכת לדואר לקבל אותה וכדומה. כמובן, גם אין צורך ללכת לחנויות מחשבים לשם הרכישה.
  • אותנטיות – חשוב להדגיש, כי מדובר רק על רישיונות אופיס מקוריים (”חוקיים”). "הפעלת" כל המוצרים באתר, מתבצעת בפלטפורמות של הספקים הרשמיים של התוכנות.
  • התקנה קלה – ניתן לקרוא בעמוד המוצר מדריך התקנה ולצפות בסרטון שמסביר זאת. במידת הצורך, תמצאו שם גם קישורים לאתרי הספקים הרשמיים ובהם הסבר מפורט לגבי ההתקנה. אם ביצעתם רכישה, תקבלו אליכם את מדריך ההתקנה. כמו כן, זמינה לשירותכם התמיכה של אתר Se-Keys, כאשר נציגי החברה ישמחו לסייע לכל מי שזקוק לעזרה בהתקנת המוצר שנרכש.

 

 

התוכנות שזמינות

מלבד חבילות אופיס (MS Office), תוכלו למצוא באתר Se-Keys אוסף של תוכנות שימושיות נוספות, כולל:

  • תוכנות אנטי וירוס – שימושי וחשוב, להגנת המחשב שלכם. בתור סטודנטים, יהיה חשוב לכם במיוחד שהמחשב יהיה במצב תקין וכמובן, ללא נוזקות. כך שתוכנת אנטי וירוס טובה, היא השקעה קטנה יחסית וגם משתלמת מאוד.
  • תוכנות VPN – בכדי לאבטח גם את התקשורת, תוכלו לרכוש מוצר Virtual Private Network.
  • משחקי מחשבלשעות הפנאי, כהשלמה וריענון לעומס שבלימודים, ייתכן שתרצו לרכוש משחקי מחשב איכותיים ומתקדמים. אם אתם חובבי נהיגה ספורטיבית, תוכלו לרכוש את משחק הפורמולה 1 2022 F1 22. חובבי כדורגל? נסו את FIFA 23 (Standard Edition) Xbox One ומשחק Fifa 22 Xbox. עוד זמינים, מנוי אקסבוקס לייב גולד (Xbox Live Gold) וכן מנוי Xbox Game Pass Ultimate.

לסיכום

רכשו בחבילה אחת, אוסף כלי עזר ללימודים, אשר יסייעו לכם (והיטב) בלא מעט אתגרים – חבילת אופיס באתר Se-Keys.

מאמרים קשורים

דברו איתנו!

קולינריה בחיפה

נגישות